с. Мала Киріївка. Малокиріївська ЗОШ І-ІІ ст.

Наші будні

Напередодні Великодня ми  провели  майстер-клас з декупажу  писанок, Декупаж - техніка, що дозволяє перетворити на справжній предмет мистецтва все що завгодно, не виключенням є і яйця. Діти з невгамовною цікавістю поринають у світ писанкарства. Так народжувалися під ніжними дитячими ручками різнокольорові писанки. Творчі роботи учасники майстер-класу мають  змогу продемонструвати на виставці, присвяченій Великодню.

2 трав. 2018

Про результати вибору підручників

15 лют. 2018

Результати педагогічної ради про вибір підручників

З давніх-давен вважалося законом допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба із голодним, захистити скривдженого, порятувати хворого, заступитися за беззахисного, розрадити самотнього.

Добро проростає в наших серцях завдяки бажанню його творити. Тому учні Малокиріївської ЗОШ І-ІІ ступенів завжди беруть участь у добрих справах.

Проведена акція «Годівничка». Всі діти початкової школи принесли  годівнички, шпаківні, корм для птахів.

Активну участь  учні школи взяли в акціях: «П’ять картоплин», «Допоможи солдату», «Зігрій солдата духмяним чаєм». Зібрано 100 кг картоплі, продукти харчування, плоди шипшини, глодини, липу, мелісу. Все це передано волонтерами солдатам, які перебувають у зоні АТО.

Тепло, доброта наших сердець передано захисникам через листівки, малюнки, плакати.

Із задоволенням школярі взяли участь у акції «Подаруй дитині радість»

Передано три посилки м’яких іграшок вагою 28 кг дітям, які перебувають у зоні АТО.

2 трав. 2018

Про результати вибору підручників

15 лют. 2018

Результати педагогічної ради про вибір підручників

Щорічно долучаємося до проведення Всеукраїнської благодійної акції

«Назустріч мрії» для онкохворих дітей. Зібрані кошти перерахували до Міжнародного  благодійного фонду «Сильні духом»., від якого одержали подяку.

Збагачуймо свої серця любов’ю до людей, до своїх близьких, до рідної землі, бо тільки у світі добра панують любов і повага, мир і спокій.